Ana Sayfa Hakkımızda

SEBAT Proje Mühendislik Müşavirlik Ticaret A.Ş.

1987`den bugüne..

SEBAT Proje 1987 yılında Trabzon’da kurulmuştur. Kuruluş yıllarında ağırlıklı olarak Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği alanında faaliyetlerde bulunmuştur. Daha sonra farklı mühendislik alanlarında ortak proje üretimi alanına geçiş yapmıştır. Sebat Proje, merkezi Trabzon da olmakla birlikte 1997 yılında Ankara Ofisi hizmete geçirilerek alanında kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir.

Konusunda uzman..

Sebat Proje, konusunda uzman Harita, İnşaat, Çevre, Jeoloji, Ziraat, Petrol, Metalürji ve Malzeme, Makina, Elektrik, Orman Mühendisleri, Arkeolog, Biyolog ve Sanat Tarihi Uzmanı ve diğer teknik personeli ile 28 yıldır sektörde başarılı kimliğiyle hizmet vermektedir. İş yoğunluğuna göre personel kadrosunda zaman zaman önemli artışlar olmaktadır. Bunun yanında Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde konusunda uzman akademisyenlerden danışmanlık hizmeti almaktadır.
logo-construction

Hedefimiz…

Hedefimiz, bilimin ve teknolojinin ışığında, insan ve çevre odaklı, kamu yararını gözeten, meslek disiplini ve mesleki etik kuralları çerçevesinde, iyi planlama ve yönetim anlayışı ile zamanında kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktır.
Sebat Proje, çalışma yetki belgeleri yanında, ISO9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi belgelerine ve EPDK Yapım ve hizmet sertifikasına sahiptir.