Ana Sayfa Hakkımızda: Yönetim & Organizasyon

Yönetim & Organizasyon

Yönetim Kurulu Başkanı

ZEKİ ÖZTÜRK


1956 Yılında Trabzon / Akçaabat’ta doğmuştur. Evli ve 3 çocuk babasıdır. Meslek hayatına özel sektörde başlamış, daha sonra İller Bankası’nda devam etmiş ve 1987 yılında özel sektöre geçiş yapmıştır. Aynı yıl Sebat Proje’yi kurmuştur. Sebat Proje ile enerji, turizm ve otelcilik sektöründe de yer almıştır. Trabzonlu bir iş adamı olarak, bölgenin kalkınmasına katkılar sağlamıştır. Spor alanında da yatırımlar yaparak Trabzon Akçaabat Spor Kulübünün Yönetim Kurulu Başkanı ve Trabzon Spor Kulübü Yönetim Kurulu 2.Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

Genel Koordinatör

ALİ FAHRİ ÖZTEN


1986 Karadeniz Teknik Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği mezunudur, 23 yıl Kamu’da görev almıştır. 2009 yılından bu yana Sebat Proje’de görev yapmaktadır. Nabucco Doğal Gaz Boru Hattı Projesi, Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı Projesi (TANAP) ile BOTAŞ, TCK, TKGM, TEMSAN vb. kurum kuruluşlara ait mühendislik hizmetlerinde proje müdürü olarak görev yapmıştır. İran Türkiye Avrupa Doğalgaz Boru Hattı Projesi’nde Proje Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Ayrıca mesleki ve sivil toplum kuruluşlarında farklı görevlerde yer almıştır.

İhale ve Sözleşmeler

SAADET ÖZTEN


2001 Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği mezunudur, Nabucco Doğal Gaz Boru Hattı Projesi, Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı Projesi mühendislik hizmetlerinde kamulaştırma grup şefi olarak çalışmıştır. İran Türkiye Avrupa Doğalgaz Boru Hattı Projesi ve boru hattı projesinde kamulaştırma grup şefi olarak görev yapmaktadır. Şirket bünyesinde farklı kurum ve kuruluşlar nezdinde yürütülen projelerde proje müdürü, İş Denetleme Elemanı görevini yürütmüştür. Şirket bünyesinde ihaleli işler ve sözleşme biriminde müdür olarak görev yapmaktadır.

İnsan Kaynakları ve Muhasebe

YASEMİN ÖZTÜRK


2008 Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu, Sebat Proje Müh. Müş. Ve Tic. A.Ş. de İnsan Kaynakları ve Muhasebe birimini yürütmektedir.