Ana Sayfa Hakkımızda: Yönetim & Organizasyon

Yönetim & Organizasyon

blank

Yönetim Kurulu Başkanı

ZEKİ ÖZTÜRK


1956 Yılında Trabzon / Akçaabat’ta doğmuştur. Evli ve 3 çocuk babasıdır. Meslek hayatına özel sektörde başlamış, daha sonra İller Bankası’nda devam etmiş ve 1987 yılında özel sektöre geçiş yapmıştır. Aynı yıl Sebat Proje’yi kurmuştur. Sebat Proje ile enerji, turizm ve otelcilik sektöründe de yer almıştır. Trabzonlu bir iş adamı olarak, bölgenin kalkınmasına katkılar sağlamıştır. Spor alanında da büyük yatırımlarda bulunmuştur. Trabzon Akçaabat Spor Kulübünün Yönetim Kurulu Başkanıdır.

blank

Genel Koordinatör

ALİ FAHRİ ÖZTEN


1986 Karadeniz Teknik Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği mezunu, 23 yıl Kamu’da görev yapmıştır. 2009 yılından beri Sebat Proje’de görev yapmaktadır. Nabucco Doğal Gaz Boru Hattı Projesi Türkiye Kesimi Mühendislik Hizmetleri işi, Iran Türkiye Avrupa Doğalgaz Boru Hattı Projesi ve Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı Projesi’nde Proje Müdürü olarak devam etmektedir.

blank

Teknik Müdür

AYHAN KALYONCU


1958 Yıldız Teknik Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, 1973-1974 yılları arasında HOLLANDA ITC (Uluslararası Yer Bilimleri ve Fotogrametri Enstitüsü) Hava Fotoğrafçılığı ve Navigasyon Eğitimi almıştır. 25 yıl Kamu hizmetinde çalışmış ve halen Sebat Proje’de Teknik Müdür olarak meslek hayatını sürdürmektedir.

blank

İhale ve Sözleşmeler

SAADET ÖZTEN


2001 Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği mezunudur, Nabucco Doğal Gaz Boru Hattı Projesi , Iran Türkiye Avrupa Doğalgaz Boru Hattı Projesi ve Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı Projesi Türkiye içi mühendislik hizmetlerinde kamulaştırma grup şefi olarak çalışmaktadır.
blank

Saha ve Teknik Ekipler

BÜLENT ÖZTÜRK


1976 doğumlu, 19 Mayıs Üniversitesi mezunu, Sebat Proje ve Sümela Harita İnş. Taah. Ve Tic. Ltd. Şti. ‘de yürütülen hizmetlerde saha ve ekip sorumlusu olarak görev yapmaktadır. Ayrıca Nabucco Doğal Gaz Boru Hattı Projesi Türkiye Kesimi Mühendislik Hizmetleri, Iran Türkiye Avrupa Doğalgaz Boru Hattı (ITE) Projesi ve Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı (TANAP) Projeleri’nde yer almıştır.
blank

İnsan Kaynakları ve Muhasebe

YASEMİN ÖZTÜRK


2008 Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu, Sebat Proje Müh. Müş. Ve Tic. Ltd. Şti. de İnsan Kaynakları ve Muhasebe birimini yürütmektedir.